Results 1 to 5 of 5
Threaded View
-
03-06-2007, 02:03 AM #4OPSenior Member
Cost?
Thanks for the replys... Is there any way to estimate how much it will cost before running the lights for a month? The lights are 45w of energy used per bulb. So is that the same as using a regular 45w light bulb? I feel really dumb for asking but, whatever.. Thanks again.
Y.I.C
Similar Threads
-
How much should it cost for ......
By PaRanOiD81 in forum GreenGrassForums LoungeReplies: 6Last Post: 04-25-2007, 10:17 AM -
cost of a h/o
By The Colonel in forum Marijuana MethodsReplies: 41Last Post: 02-21-2007, 08:24 PM -
CFL cost
By arod in forum Indoor GrowingReplies: 7Last Post: 08-21-2006, 08:34 AM -
Opinion's Wanted! cost/efficiency-vs-yield differential of co2-vs- AC/electric cost/
By latewood in forum Indoor GrowingReplies: 1Last Post: 12-14-2005, 07:53 AM