ahhh buyin by the ounce....large quanities is the way to buy...trust me...u will get better deals most the time
ghostman420 Reviewed by ghostman420 on . $$$ how much do u all pay for a(n): gram 2 grams 1/8th 1/4th how much should those amounts cost? Rating: 5