Prices vary greatly from city to city. It all depends on how much your supplier got it for. If they paid a lot for it, expect to pay more than they did.

Grams=$10
2 g=$20
1/8=$35
1/4=$60

I usually buy by the ounce though as it's only $200. Buying by the gram or 1/8's run your wallet dry in no time.