I buy it by the ounce.
which is 100 us dollars. my dealer Monty Hall. WAAAAHOOOOO!
Gatekeeper777 Reviewed by Gatekeeper777 on . $$$ how much do u all pay for a(n): gram 2 grams 1/8th 1/4th how much should those amounts cost? Rating: 5