Activity Stream
227,828 MEMBERS
12984 ONLINE
greengrassforums On YouTube Subscribe to our Newsletter greengrassforums On Twitter greengrassforums On Facebook greengrassforums On Google+
banner1

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
  1.     
    #1
    Member

    2 dollars for one jay paper?!

    Yesterday I rolled my first joint and it was sweet so I decided to get some papers and I usually get em from my friend who has an older brother but he says a pack is only 1 paper and its 2 dollars! Has anyone ever heard of this?! I saw them on other online sites and they're like 5 bucks for 100!
    ChineseDro Reviewed by ChineseDro on . 2 dollars for one jay paper?! Yesterday I rolled my first joint and it was sweet so I decided to get some papers and I usually get em from my friend who has an older brother but he says a pack is only 1 paper and its 2 dollars! Has anyone ever heard of this?! I saw them on other online sites and they're like 5 bucks for 100! Rating: 5

  2.   Advertisements

  3.     
    #2
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    Probably talking about one of those flavoured blunt wraps. They are 2 bucks for one. I don't know but a pack of papers around here cost a buck for a hundred skins.

  4.     
    #3
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    a blunt wrap is 2 bucks, a rolling paper is cheap as hell and they most certainly do not come in packs of ones.
    they were originally designed to roll cigarettes dont forget

  5.     
    #4
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    yeah, a rolling paper should only cost about 0.3 cents at the most. but why roll a joint (unless you're hotboxing)? use a bowl. they're SO much less wasteful!

  6.     
    #5
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    Lol even the blunts cost too much. One blunt wrap is 50ΒΆ around here. Same goes for single Swisher cigarillo's.

  7.     
    #6
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    how old are these people

  8.     
    #7
    Member

    2 dollars for one jay paper?!

    Me and my friend are freshman and his brother's 19 or 18 or somethin like that.

  9.     
    #8
    Senior Member

    2 dollars for one jay paper?!

    go to the damn gas station and get a pack of zig zags

  10.     
    #9
    Member

    2 dollars for one jay paper?!

    round here wraps are $0.50 and papers are like $1 for 100

  11.     
    #10
    Member

    2 dollars for one jay paper?!

    Can I buy papers? How old do you gotta be to buy papers?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Best Vaporizer under 200 dollars?
    By Jimmy211 in forum Vaporizers
    Replies: 11
    Last Post: 11-12-2009, 01:40 AM
  2. Your tax dollars
    By MaryJaneScott in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 1
    Last Post: 03-24-2006, 08:41 PM
  3. Where did your tax dollars go??
    By Psycho4Bud in forum Politics
    Replies: 6
    Last Post: 02-03-2006, 08:55 PM
  4. Look at this....for 50 dollars!
    By OreO in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 18
    Last Post: 08-27-2005, 08:27 PM
  5. 2G for 40 dollars??
    By DarkFire in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 18
    Last Post: 05-10-2005, 02:24 AM
Amount:

Enter a message for the receiver:
BE SOCIAL
GreenGrassForums On Facebook