Yeah, that's about right, four months. But once you get going, if you do the perpetual harvest thing, you can start harvesting more often than that. But the first time through, four months is a good ballpark figure. You have to learn patience, which is pretty hard, I know. But it's even harder to pay $400/ounce. Heh.