My homie up in NY says he paid 40$ for 2g...prices there are kinda wack though. $100 isn't that bad for some real dank bud, up in MASS I remember it was $100 for a 1/4.
Frivolous248 Reviewed by Frivolous248 on . Northern Lights Prices I'm buying 1/4oz for $100...is that a normal price? I usually pay 30 for 1/8 so it seemed a little expensive to me but it's northern lights so is it worth it to pay that much? How much do you guys pay for it? Rating: 5