Activity Stream
227,828 MEMBERS
1896 ONLINE
greengrassforums On YouTube Subscribe to our Newsletter greengrassforums On Twitter greengrassforums On Facebook greengrassforums On Google+
banner1

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
  1.     
    #11
    Senior Member

    Your prices where you live?

    Alberta Canada:

    My guys don't deal anything under an 1/8, so grams and dubs, I have no idea.

    Canadian Kind buds:
    1/8-$35
    1/4-$60
    1/2-$100
    full-$200
    QP-$700
    HP-$1100
    FP-$1500

    Shagg weed, or as I call it, "Husky Corn Weed"
    $50 a full O
    $300 for a full LB

    I have only bought it once when that's all there was and I haven't bought it since, but it's always around.

  2.   Advertisements

  3.     
    #12
    Senior Member

    Your prices where you live?

    A gram for $5? A gram here is $10 .

  4.     
    #13
    Senior Member

    Your prices where you live?

    £160 for an ounce of soap.....

  5.     
    #14
    Senior Member

    Your prices where you live?

    1/8-10$
    1/4-20$
    1/2-25$
    oz-50$
    qp-150-200$
    pound-450-650
    all for some pretty good reegie,more dank weed costs more but id rather get reegie over here cause its the best price and the bud is prettty good

  6.     
    #15
    Senior Member

    Your prices where you live?

    I live in Nor Cal, sooo its basically some bomb.

    .7= 10
    1 gram= 15
    1.5=20
    1/8=45
    1/4=75
    1/2=120
    oz=200

  7.     
    #16
    Junior Member

    Your prices where you live?

    Canberra, Australia prices (In Australian Dollars)
    $10 - 0.6g
    $20 - 1.2g
    $40 - 2.4g
    $50 - 3.5g
    $90/$80 - Quarter -7g
    $160 -Half -14g
    $280 - Ounce - 28g
    $800/$900 - QP
    $2000/$3000 - Pound

  8.     
    #17
    Senior Member

    Your prices where you live?

    Holy shit! And there's my sociology assignment right there! A thread where people are talking about prices where they're from, without talking about hooking up to go smoke dope! It's... *gasp*... a miracle!!

  9.     
    #18
    Senior Member

    Your prices where you live?

    1 gram- 20$
    1/8- 50$
    1/4- 100$
    1/2- 150$
    O- 300$

    for me free

  10.     
    #19
    Senior Member

    Your prices where you live?

    Quote Originally Posted by Captain Hanks
    1 gram- 20$
    1/8- 50$
    1/4- 100$
    1/2- 150$
    O- 300$

    for me free
    just about the same for me... but i live in Cali, so that's the price of our high quality weed, kush, white widow, northern lights, ect.

  11.     
    #20
    Senior Member

    Your prices where you live?

    1 gram- 20$
    1/8- 50$
    1/4- 100$
    1/2- 150$
    O- 300$

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Prices
    By Theym420 in forum Washington (WA)
    Replies: 0
    Last Post: 09-27-2010, 08:08 AM
  2. types and prices where you live
    By hateyoul3itch in forum Marijuana Methods
    Replies: 13
    Last Post: 06-13-2007, 02:54 AM
  3. My own son would rather live on welfare than live with me...
    By CityBoyGoneCountry in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 44
    Last Post: 11-08-2006, 08:01 AM
  4. If you could live ANYWHERE in the world where would u live....
    By robert42 in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 52
    Last Post: 10-04-2006, 11:25 PM
  5. what are the hash prices per G where u live?
    By JuggaloAtTheDoor in forum GreenGrassForums Lounge
    Replies: 14
    Last Post: 07-26-2006, 04:16 PM
Amount:

Enter a message for the receiver:
BE SOCIAL
GreenGrassForums On Facebook