I'm doing it for a sociology assignment.
SmokingPlatypus Reviewed by SmokingPlatypus on . Your prices where you live? Just wanted to know what everyone's prices are where they live. Western Kentucky Prices - 1 gram - $5 1/8 - $20 1/4 - $40 1/2 - $60 <---that's normally what I buy. Ounce - $100. Rating: 5