An ounce of mids for me is at least a hundred bucks. I say buy it. If its shit oh well.
halo Reviewed by halo on . Real Prices? I recently talked to my friend, who is also my contact. I asked him what 1 oz of some hydroponics would cost, and he said $60 after checking with his source. Can that be right? At the rate schwag goes for by the gram, I would have said 1 oz would run about $90 with a small price drop for quantity. Can quality get any worse than schwag? I would have thought some decent mids or better (what the hydro usually is) would run about $160 for 1 oz. If I can get 1 oz for as cheap (it seems to me) Rating: 5