Why are you buying grams? Don't buy in grams, you get more if you buy in ounces, like an 1/8. Don't waste your money buying in grams.
GRAMS $25=1.5grams
OUNCES $25=1.7grams
WHAT THE FUCK are you smoking dude? lol
Jeff Spicoli Reviewed by Jeff Spicoli on . how much do y'all pay for a gram? just wondering how much everyone pays for a gram. have a great day all. Rating: 5