I get schwag, The cheapist bud, so I can get an OZ for 50 or 45. But usually I buy for my friends too and they all get ounces, so I'll buy a QP and sell about 2 or 3 OZ for $55 and so I'll either pay $20 bucks for an O or i get it for free!! They dont know that though!! But here dude, I go through with getting it to them for less than what they could get it for so I'm doin them a deal plau myself!!
heavymetal101 Reviewed by heavymetal101 on . How does everyone get so much bud...? i've been surfin the site alot lately, and i've seen more oz's here in a day than i've seen in my entire REAL life! how do you guys do it? go to work, get your check, and spend it all on ganj? lol not to be offensive, i'm just really curious. i quit my job before fall set in, and ever since i havnt bought more than 2g's at a time, cant afford it. Rating: 5