Quote Originally Posted by Nochowderforyou
Oooooookay...anyone else smell that?

$10 an 1/8, so if an 1/8 is only $10, that means a 1/4, which is 2 1/8's, should only be $20, and an ounce, which is 4 1/4's should be no more than $80. So please, shut up you liar.
I just said that.
lateralus Reviewed by lateralus on . My Regs Hey just wanted to post a pic of the shit I usualy get and my prices. I really dont want this to turn into a big war on who gets the best shit for the lowest price, just sharing with you what I get here in OhighO 1g-$10 2g-$20 1/8-$30 1/4-$50 1/2-$75 Oz-$130 Rating: 5