Quote Originally Posted by Nochowderforyou
Oooooookay...anyone else smell that?

$10 an 1/8, so if an 1/8 is only $10, that means a 1/4, which is 2 1/8's, should only be $20, and an ounce, which is 4 1/4's should be no more than $80. So please, shut up you liar.
I just said that.