$1500 a P. Directly from the grower. Hasn't been manhandled or passed through a few dozen hands. Fresh, high quality cheebs. We buy it for $1500, go up North, about 4hrs, and make $2500 easily selling it. People up there are hurting for the good stuff. We sell ounces that would normally sell for $150-$200, and we are selling them for $450.
Nochowderforyou Reviewed by Nochowderforyou on . pound o weed How much does a pound of weed uasly cost?? Rating: 5