Okay, well 420 Divided by 28 = 15. So you're paying 15 a gram. Not bad if you get all 28gs.
If you sold all 28 gs for 20 you'd make 560, so a cool 140 profit. Try and haggle him down and say you have kids to feed and it's a recession lol