i would NEVER EVER EVER pay 20$/gram

i get ounces like 200-240 (Great), 280-300 (SUPADANK)

20$ for 2 grams for me if i buy dimes and dubs.

ANYWAYS

dont do it. prolly not that great of weed for double the price. and

WHERE THE FUCK DO U LIVE IN THE US THAT COSTS 400-500 DOLLARS FOR ONE OUNCE?