Results 21 to 30 of 34
-
06-13-2009, 02:27 AM #21
Junior Member
1g for $20?
$20 a gram here in SF is pretty expensive unless its some high grade buds. Usually the prices here are $15 a gram. When your paying $20 a gram here, its usually for some like Platnium OG Kush, Sweettooth, Dancouver, Granddady KO, and there forth. $20 a gram is usually some super high grade here in SF.
-
06-17-2009, 04:18 AM #22
Member
1g for $20?
here in new york we dont rly go by grams... just baggie size... but a gram is like a dime bag... so i would pay 10 bucks
-
06-17-2009, 04:22 AM #23
Member
1g for $20?
wtf!
Originally Posted by Buckten
i used to pay 25 bucks for 1/4 oz dank
but that was b4 the drought
-
10-29-2009, 11:36 PM #24
Senior Member
1g for $20?
$20 for a gram is pretty standard here in NorCal. 1/4 oz. usually around 80 bucks give or take depending what it is. 250-300 an oz. is also pretty standard.
-
10-30-2009, 04:24 AM #25
Senior Member
1g for $20?
I honestly laughed out loud, made me giggle...... someone up above talked about a 20 being packed to .8 man I'd be pissed if my bad was .2 short. If you break it down, that's $4.
Originally Posted by TurboALLWD
-
11-02-2009, 12:12 AM #26
Junior Member
1g for $20?
im from jersey and for some reggie its like $5 for a gram or a little more but its really sold by da bag. But Haze, Soul Deez, or some kush or any kind of high grade is like $20 a gram
-
11-02-2009, 12:45 AM #27
Senior Member
1g for $20?
Michigan is 10$ a gram for low grade 25$ for 0.8 g for mid at least in south east MI I don't know about the rest of the state. so around heir its grow your own or go broke.
-
11-03-2009, 06:54 AM #28
Senior Member
1g for $20?
i sell grams for $20 and lately ive been getting in some KILL so its all $70/8th
thats $560/oz if i dub it out, which has been working out wonderfully:rasta:
-
11-03-2009, 02:57 PM #29
Junior Member
1g for $20?
In North Carolina, especially Raleigh, any grade of bud is readily available. Middies are usually dried up, passed around beast that is never compressed (unless your connect utterly fails) for about 20-30 bucks a quarter and 100 or so an ounce. Beasts and dank go for 70 a quarter for the higher quality shit. Headdies are the normal prices of 20 a gram, 60 an eigth and 360 an ounce. NEVER will anyone I've ever known pay above those prices for any kind of heads no matter how "phire." These are all regular street prices without any deals.
-
11-06-2009, 03:20 AM #30
Member
1g for $20?
I can definitely vouch for that as i am from raleigh also.








Register To Reply
Staff Online