prices depend on where you live and the quality of the weed itself. Usually you should get it in a gram (don't pay more than $20, even if its top quality), an eighth (of an ounce aka 3.5 grams, don't pay more than $50), a fourth (I wouldn't pay more than $80.) Also the max prices I listed are pretty high, so I wouldn't pay them unless I'm getting really, really top-quality stuff. Have someone you trust show you what an eighth, a gram, etc. looks like (in terms of how much there is) before you purchase so you don't get ripped off.
IrkenInvader Reviewed by IrkenInvader on . help: differt amounts of green ok i live in the states, iowa and i was wondering what are the differnt amounts of weed u can buy in? and what are the prices of them Rating: 5