I mean cost alone WH...not your time and effort. Maybe I said that wrong...My only point with that is that if it COST $18 an oz, you should, IMHO, be buying it for "medicinal" purposes, i.e., helping people, they shouldn't charge per gram what it costs to grow an oz...thats all I am saying. $30 an eighth is more than reasonable...for a "legal" medicine provider...Just my:twocents: as well....
whiskeytango