I can get some bubble gum right now for the same price. I don't know if I want to, kinda steep. I usually get mids, because I can get an Ounce for 100 dollars, and you get more. It also sucks because I can probably only get one gram, my friend only has 6 for himself.

=/
ninevolt99 Reviewed by ninevolt99 on . $25 a gram for bubblegum my connect said he can get me some bubblegum for 25 a gram. where i live we barely ever get anyting better then some mids, and we never get a strain with an actual name. so is it worth it, should i spend $25 a g? Rating: 5