if you live in a city like i do (chicago) the prices tend to be higher. for me i get a G for 20 bucks. an 1/8 for 60. 1/4 for 100 or 110. 1/2 for 175. one ounce for 300-350.

but its normal for a lot of places to be around 10 bucks for a G. hopefully u are lucky enough. some people even get 1/8's for 10. bastards.