Activity Stream
227,828 MEMBERS
15022 ONLINE
greengrassforums On YouTube Subscribe to our Newsletter greengrassforums On Twitter greengrassforums On Facebook greengrassforums On Google+
banner1

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
  1.     
    #11
    Junior Member

    How Much $ For 3

    $45 for an eighth (3.5 grams) here in Houstoned, texas :jointsmile:

  2.   Advertisements

  3.     
    #12
    Senior Member

    How Much $ For 3

    10 bucks if its shwag, 25 for mids, 50+ for nug depending on quality

  4.     
    #13
    Senior Member

    How Much $ For 3

    fuck those prices son....11$/8th of middies/shwagg, 20-30$ an 8th for decent shit, but still not amazing..40/8th for sour diesel, strawberry cough, bubblegum AK, maui (real friendly headie shit)...120/qtr is fucking rediculous, thats a bummer for real

  5.     
    #14
    Junior Member

    How Much $ For 3

    For some reason, Ann arbor prices are quite amazing.

    Not far from there, in the Waterford area you can get pretty good stuff (Mids+) from $20 and up.

    In this area, you pretty much pay for what you get. :thumbsup:

  6.     
    #15
    Senior Member

    How Much $ For 3

    my friends pays 35 dollars for a gram of high grade but doesnt that seem like hes getting ripped off?
    I :lovestruck:
    Cannabis.com
    If you\'re going to San Francisco, be sure to wear a flower in your hair
    Scott Mckenzie

  7.     
    #16
    Senior Member

    How Much $ For 3

    Quote Originally Posted by wannabehippiegirl
    my friends pays 35 dollars for a gram of high grade but doesnt that seem like hes getting ripped off?
    yeah, really bad. i only pay $25 for the dankest of dank in this area, and i dont even like paying that. unless its the odd gram here or there.

    i never buy 3 grams either, it's 2 or an eighth. 2 for $20 of mids(sometimes $30 for kb, otherwise 40). eighths of kb are $50, $30 for mids(nobody does 25 anymore :wtf

  8.     
    #17
    Member

    How Much $ For 3

    Thanks for the posts guys... yeah, my friends dad takes all the red hairs off of the bud and saves it up... he has a lot of it.

  9.     
    #18
    Senior Member

    How Much $ For 3

    Quote Originally Posted by BabyFacedAbortion
    for 3 g's? might as well buy an 8th..(3.5)
    that'll equal out to 50-60 bucks in central NJ,
    45 for dirt.

    Same goes here in Cali. Well technically, it's anywhere between 1 g to 1.2 g for a twamp ($20).

    3 grams would cost you about $60, so you'd be better off buying an eighth (3.5 g) for anywhere between 50-60 bucks.

  10.     
    #19
    Senior Member

    How Much $ For 3

    Quote Originally Posted by TransparentSmoker
    Thanks for the posts guys... yeah, my friends dad takes all the red hairs off of the bud and saves it up... he has a lot of it.
    haha what?? thats stupid..IMO

  11.     
    #20
    Senior Member

    How Much $ For 3

    Quote Originally Posted by blazed620
    haha what?? thats stupid..IMO

    No shit! Why would someone sit there are take out all of the red hairs from their buds. Doesn't he work or anything? Seems like a full days work to remove all of it.

    That's just lame, very lame.

    Buy buds, not hairs.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Amount:

Enter a message for the receiver:
BE SOCIAL
GreenGrassForums On Facebook