Results 1 to 10 of 32
Threaded View
-
01-04-2005, 03:49 PM #6
Senior Member
i'm not understanding something.....
buy in bulk its cheaper than buying grams, ex. i can get a 1/2 ounce for $120 from a dealer who sells his grams for like $20, so a 1/2 ounce is like 14 grams, so if you buy them separately it would cost like $280 but if you buy them all at once you save $160 in the long run.
Similar Threads
-
Understanding Hermaphoditism better.?.?.?
By AlmightyB in forum Indoor GrowingReplies: 2Last Post: 12-16-2008, 02:02 AM -
A higher understanding
By Acouwaila in forum GreenGrassForums LoungeReplies: 5Last Post: 03-14-2007, 05:12 PM -
Paradox of understanding
By wayoftheleaf in forum GreenGrassForums LoungeReplies: 6Last Post: 11-19-2006, 04:57 AM -
Understanding Freedom
By Libertarian Toker in forum PoliticsReplies: 5Last Post: 08-28-2004, 04:51 PM










Register To Reply
Staff Online