price varies drasticly throught the country, what part you in??

in nyc a ounce of some REAL purps would run you 300-350+
Metaphor Reviewed by Metaphor on . Getting da O I wanna get an ounce of purps at the beginning of summer and im saving up for it right now, of course this means i cant buy any until summer, so I wanna know how much should I pay for an ounce of purps???:baggy: Rating: 5