cool, thanks man... ya it might be fun, but in terms of money, not amount of fun , would ya still say its worth it? or would i be better off just buying like a ounce or two, keeping like a 1/2 or 1/4 and selling the rest to get back my money? (of course the problem with that is i can very rarely get good ounces...if i had a sweet hook up, i def wouldn't grow, but i don't, so i'm thinking about it) thoughts??