So yea, the past month or so me and my friends have been tokin just about every day. We usually go through a few grams each day and where I live grams go for about 20 bucks..good stuff mind you.

Anyway, I'm sick of shellin out money like that every day and wanna purchase in bulk. I'm still workin on the connection, but I've been told if I wanna really go cheap I can find an ounce for 70 bucks. To me that sounded ridiculous.

Now I know pricing varies drastically from area to area so I'll preface by saying an ounce of some middies here in jersey will run you 200-250 bucks and some dank will push 300, ya know?

Hopefully you guys will understand proportionally no matter what prices run in your area what a $70 ounce here would actually be. So basically, is this possible? By the way I understand I will be smokin straight dirt/gravel, but it's better than a couple 20 bags every day right?
Skwirl07 Reviewed by Skwirl07 on . Cheapest Ounce Ever... So yea, the past month or so me and my friends have been tokin just about every day. We usually go through a few grams each day and where I live grams go for about 20 bucks..good stuff mind you. Anyway, I'm sick of shellin out money like that every day and wanna purchase in bulk. I'm still workin on the connection, but I've been told if I wanna really go cheap I can find an ounce for 70 bucks. To me that sounded ridiculous. Now I know pricing varies drastically from area to area so I'll Rating: 5