Does that mean a gram of mush would cost about 50 cents?! :O
Printable View
Does that mean a gram of mush would cost about 50 cents?! :O
actually yes, yes it would. cuz if ever im flat broke, i go buy some shwagg. Thats 15 pesos a gram.
and thats pretty much 50 cents! haha
Ok now ur scaring me...3rd world country man u should be able to afford the bomb.
id be scared of filipino schwag.
i like it here in 1st world country where people tell us things are safe and im happy
id give it up in a second for 1 dollar chronic bags
I CAN afford chronic. Im just explaining that shwagg WOULD cost 50 cents haha!
Nah theres nothing wrong with the shwagg here, ive been all around the US.
Not much of a difference. Plus, what does being a 3rd world country have to do with weed quality??
hahaha keep tokin' :rastasmoke:
Whats a dime bag 1 gram??? how many grams is it lol
i think when he said dime bag he meant the bag had a gram in it. in my area we call 1 gram bags dimes even if they cost more than $10
a dime bag in my part of jersey (unless it's from family) is .5 g and costs 10 dollars.
That's pretty hot dude, but how did you end up in the phillipines?
i like it here in 1st world country where people tell us things are safe and im happy
yeah like the U.S is safe lol just messing with you man..
hell looks like some good bud for the money.
dude with prices like that, why don't you just buy larger quantities and get even more of a deal?
I will buy larger quantities soon.
Im filipino, haha! But some of my blood comes from seattle.
I was basically raised here.