I've only had home grown bubble gum before, but I'd say go for it if ya can man.
Printable View
I've only had home grown bubble gum before, but I'd say go for it if ya can man.
well i went to buy it from the guy, and its looked wet, just like Tormented Imp said! So i just bought the eighth. Im never ever buying from this guy again.
Sorry to hear it didn't work out for ya man....but at least mids are better than schwag. Around where I live its either nugs or schwag.....no mids. I'd kill to have a midgrade option for when im short on cash but don't wanna smoke complete crap.
I can get some bubble gum right now for the same price. I don't know if I want to, kinda steep. I usually get mids, because I can get an Ounce for 100 dollars, and you get more. It also sucks because I can probably only get one gram, my friend only has 6 for himself.
=/
good for it dude! treat yourself to something nice.
He's gonna give me a bowl for Christmas. I'm probably going to buy a glass piece, and maybe an Ounce of mids from my other friend.
all i can say is ...unholy shiot-- 25 per g. - OUCH
sorry it dint quite werk out for ya bro--hopefully its the real deal but wet
peace on earth
zig
shit i can get some dank ass bubblegum for 50/eighth
sounds about right. i live in Atlanta and we have all kinds of dank coming through. prices range from $20-30 a gram depending on the quality. i'd probably be charging $25/g for it. but there's no way i'd pay $20 for an 8th of mids.
I usually get 6 grams of mids for 30Quote:
Originally Posted by 4twentE