i hit 1-2 bowls a day, so like a half a gram or so a day, maybe a gram on a happy night
$20-30 a week-ish?
you guys?
peace:rasta:
Printable View
i hit 1-2 bowls a day, so like a half a gram or so a day, maybe a gram on a happy night
$20-30 a week-ish?
you guys?
peace:rasta:
How big are your bowls?
When I get mine I usually decide how many sessions (days) I'm gonna have with it and seperate it all into little baggies. And smoke that in a pipe on which days I'll specify. But sometimes instead of that I'll just get a 40-60 sack or whatever and tell them to make a blunt out of it and smoke that.
I buy an ounce every monday for $110-135. It usually lasts me until Saturday, in which I'll buy a quarter ounce from another source to hold me over.